O nas

W dzisiejszych czasach 90% zainteresowanych zaczyna poszukiwania nieruchomości w Internecie. Oferta biur nieruchomości dostępna jest niemal wszędzie, lecz uczestnicy rynku coraz częściej poszukują informacji dotyczącej kwalifikacji pośrednika przed rozpoczęciem współpracy. Potrzeba ta nasiliła się w momencie uwolnienia zawodu, co spowodowało pojawienie się na rynku znaczącej liczby niedoświadczonych i niekompetentnych agentów.

Nasz portal wychodzi na przeciw potrzebom osób zainteresowanych sprzedażą, kupnem lub wynajęciem nieruchomości za pośrednictwem agenta. Jest to pierwszy w Polsce serwis internetowy umożliwiająca właścicielom oraz kupującym nieruchomości porównanie i wybór pośrednika jak również umówienia spotkania z agentem działającym na danym terenie. Co więcej, zapewnia im wiarygodną informację na temat osoby, w której ręce powierzą znaczną część życiowego dorobku.

SprawdzonyAgent.pl™ to portal dający korzyści każdej ze stron. Kompetentni agenci cieszą się z lepszych wyników sprzedaży, promocji w Internecie oraz rosnącej liczby zadowolonych klientów. Z kolei użytkownicy współpracując z najlepszymi agentami mają pewność, że ich nieruchomość zostanie szybko i skutecznie sprzedana lub wynajęta za możliwie najwyższą cenę.

SprawdzonyAgent.pl™ to miejsce gdzie analizując doświadczenie agentów, ich wyniki, przeprowadzone transakcje oraz opinie poprzednich klientów chcemy pomóc użytkownikom w odnalezieniu najbardziej kompetentnego pośrednika w ich okolicy.

SprawdzonyAgent.pl™ ma na celu ujednolicenie rynku pośredników nieruchomości, którego wiarygodność znacząco spadła po delegalizacji zawodu. Misją naszego zespołu jest uczynienie by był on bardziej przejrzysty i podporządkowany klientom.

Jak to działa

Portal SprawdzonyAgent.pl™ łączy kupujących i właścicieli nieruchomości, którzy oczekują konkretnych wyników z najlepszymi agentami z danego terenu. Wpisując do wyszukiwarki miasto, województwo, dzielnicę, kod pocztowy (…) wyszukasz sprawdzonego i rzetelnego agenta w Twojej okolicy. Według wskazanych przez Ciebie kryteriów wyszukamy pośrednika odpowiadającego Twoim potrzebom. Po wybraniu konkretnej osoby, jeśli tylko wyrazisz chęć, sami umówimy spotkanie z agentem w preferowanym przez Ciebie miejscu i czasie.

Klienci zgłaszają się do nas, ponieważ jako niezależny pośrednik pomagamy im bezpłatnie i anonimowo ocenić, porównać i wybrać najbardziej dopasowanego do ich potrzeb agenta nieruchomości. Ze stworzonej lisy agentów użytkownik sam wybiera tych, z którymi chciałby nawiązać współpracę. Agenci są wnikliwie porównywani na podstawie ich doświadczenia zawodowego, wyników sprzedaży oraz otrzymanych opinii z poprzednich transakcji.

Korzyści dla użytkownika

  • współpracują z najlepszymi, wiarygodnymi i wykwalifikowanymi agentami w swojej okolicy – ocenionymi na podstawie wielu przeprowadzonych transakcji
  • sprzedaż lub wynajem nieruchomości za możliwie najwyższą cenę – praca z najbardziej doświadczonymi osobami dobrze znającymi lokalny rynek
  • oszczędność czasu – cały proces analizy i oceny pośrednika oraz aranżacja spotkania dokonuje doświadczony zespół portalu SprawdzonyAgent.pl™
  • wysoka jakość usług oferowanych przez pośredników – zespół portalu nadzoruje procesy sprzedaży i wynajmu będąc w stałym kontakcie z każdą ze stron transakcji
  • niższe prowizje – poprzez zwiększenie konkurencyjności na rynku agentów